Nechte mi tu stopu :) Těšíme se na komentáře!

93 komentářů na “Návštěvní kniha”

 1. márty napsal:

  Těšíme se na záplavu komentářů :) Tak ruče do toho!

 2. Sandra napsal:

  Moc zdravím! Já si Vás pamatuju z loňské klubovky v Boleslavy! A vím to tak jistě proto, že jsme se rozplývali nad tím, jak ten shibí kluk je podobný Raiíčkovi. A pokud se nepletu, viděli jsme i karambol s tibeťákem :-( Abych vše uvedla na pravou míru: rozplývala se nad podobností hlavně majitelka Raie a měla taky důvod… Arči je totiž Raiíkův synovec! Celým jménem Erai Douvravecký vrch. Raiíkovi a jeho smečce se vytváří stránky, až budou dokončené, tak dám určitě vědět ;-) (pár fotek ale naleznete na webu našeho Hagura a holek v Novinkách) Stránky má Arči opravdu vydařené, dost jsem se bavila nad vtipnými články a reporty, fotky také stojí za shlédnutí :-) A je to krasavec. Přeju jen to nejlepší, hodně úspěchů na výstavách, moc společných zážitků… Japoncům zdar!

 3. Danča napsal:

  Zdaruš Maruš! Haha, tak to dopadlo přesně, jak jsem říkala-stránky jsou opět v jiném stylu než v jakém jsi je chtěl představit. :-D Fotky vlkodlaka jsou super, jen tam občas překážej lidi-kazíte umělecký dojem. :-P Napiš, jestli už jsi vyluštil tu hádanku, co jsem Ti posílala. Čuuus!
  Dáda

  • márty napsal:

   Štěk pro Danča: Nu to víš, změna je život :) Nu ale tohle je snad na nějakou dobu změna finální a už se bude psát obsah – to je daleko méně náročné a daleko zajímavější :) Nu, stay tuned.
   Vlkodlak děkuje a slibuje, že se bude snažit lidi z fotek vyštěkat seč to jen půjde :)

 4. Ivana napsal:

  Nádherné stránky, dobre som sa zasmiala, sú perfektne písané s humorom!!! Prajem veľa šťastia a pevné zdravie obom!
  CHS Hviezda Dunaja

 5. márty napsal:

  Štěk pro Ivana: Děkujeme a červenáme se :) Pevné zdraví se bude hodit, zvlášť duševní… Přeci jen – shiba je shiba :) Těšíme se na viděnou na podzimní Bratislavě :)

 6. Hele napsal:

  Ahoj Márty,
  shibák Tedy už našel své páníčky.Utekl prý do lesa,když ho pokousala doga.Tak už je prý doma (v Novém Boru).Dobře to dopadlo.
  Zdraví Hele a spol.

 7. Dagmar Štěpánková napsal:

  Zdravím,dnes jsem si poprvé přečetla Arčiho stránky a jsem z toho úplně okouzlená. Máme také šibího kluka. Jmenuje se H’iroshi a je to Arčiho nevlastní brácha (rodná chovná stanice Hvězda Hané – vrh H). Hirovi bude 24.8. jeden rok a je Arčimu tak podobný, až je to neuvěřitelné. Ve Vašich textech jsem přesně viděla našeho mazánka, který nám dává dost zabrat, hlavně svojí 100% šíbí povahou (rve se se všemi většími psy,někdy také chodí navolno a někdy ignoruje vše a všechny,hračky ho příliš nezajímají …). Chtěla bych Vás poprosit o nějaké rady, jak zvládat rvaní, vrčení a štěkání na „bubáky“. Trošku jsem se bála, že je Hiro agresivní, ale jak vidím, je to asi normální, že se rve a vrčí. Na nás je velmi milý, dokonce se i mazlí. Na konci srpna pojedeme na první výstavu do Mladé Boleslavi, možná se tam potkáme (doufám, že bez dogy).
  Mějte se moc hezky.

  D.Štěpánková a Hiro,který se právě tváří jak neviňátko.

 8. Alena napsal:

  Štěk pro Dagmar Štěpánková:
  Neodolala jsem a musím reagovat na váš vzkaz do návštěvní knihy. Četla jsem, že se chystáte 31.8. do Ml. Boleslavi s Hirem. To jsem velice ráda i my se tam chystáme s Tanami. Ale bohužel maminku Eichi tam neuvidí. Těším se na setkání i s Arčim. Alena S.

 9. Dagmar Štěpánková napsal:

  | my se na všechny těšíme. Doufáme, že vše zvládneme, je to Hirova první výstava, a proto máme trochu trému.

  D. Štěp.

 10. márty napsal:

  Štěk pro Dagmar Štěpánková: Tak to se moc těšíme na viděnou :) Docela mne zajímá, jak Arči vyjde s bráškou – s taťkou jsou za konkurenty, takže to bývá veselé a *hlasité* :) Šibinky budou posuzovány klasicky poslední, tak určitě bude čas k výměně zkušeností a postřehů :) Zatím odkážu na šibí fórum (a mail taky pošlu, už jsme zase online :))

  Štěk pro Alena: Těšíme se na viděnou, Arči je teď skoro drsnosrstá šiba, takže výstavu trefíme asi ve fázi obrůstání, takže se těšíme na komentář paní Blatoňové: „Ten má kožich v čistírně“ :D

 11. Alena napsal:

  Štěk pro márty: I my se těšíme, že se uvidíme. Bohužel Arčího taťka se výstavy nezůčastní. Na výstavě bude posuzovat paní rozhodčí Olga Dolejšová, co nás posuzovala na MVP v Brně. Na výstavu bereme jen Tanami, takže si budeme určtě moci popovídat, Eico nám do toho nebude štěkat. Alča

 12. Amálka napsal:

  Zdravím a díky za přidání mého webu Psí pelíšek do Odkazů :-), učinila jsem taktéž. Stránky Arčiho jsou pěkné, co je skvost, to jsou fotky. Máme se co učit. My máme jen samé momentky, protože holky nepostojí, je vůbec div, že občas vyfotím něco, co není rozmazané. Jsou prostě hyperaktivní, protože odmítám přiznat, že jsem špatný fotograf :-). Ahoj!

 13. márty napsal:

  Štěk pro Amálka: Jejda, děkujeme :) Pelíšek zase čteme rádi my dva – Arči vždycky upřeně sleduje, zda se na monitoru nemihne nějaký cizí pes – kterého je pochopitelně potřeba vyštěkat… Díky za hodnocení, ale s fotkama to není zase až tak slavné – mám hlavně z čeho vybírat: cvakám, co se dá a na web se dostává tak 0.03% tvorby :) Ale dobrej nápad mne teď napad – dám na blog nějaké ty „povedenější“ fotky :)

 14. Amálka napsal:

  Doufám, že i ty „povedenější fotky“ budou, ať se zasmějeme :-). Mám prosbu a nevěděla jsem, kam s ní, kam to zapsat nebo poslat, tak se omlouvám, že s tím otravuju tadydlenc. Prosím pěkně o změnu adresy odkazu na náš Psí pelíšek, před pár minutami jsme úspěšně zmigrovali na důstojnou a stejně nazvanou doménu, takže už nejsme jen na oko přesměrovaní, alébrž tam visíme jako visatec. Je to tedy blog.psipelisek.cz – vřelé díky předem!

 15. Hele napsal:

  Márty,chtělo by to na tu chřipajznu štamrli slivovice! Jináč šťěnidla jsou moc krásná!!!

 16. márty napsal:

  Štěk pro Hele: teda! tak jsem to zkusil a ono to fakt funguje! asi teda mám chřipku furt, ale **už je mi to srdečně jedno** :D Dík :)

 17. márty napsal:

  Štěk pro Amálka: Už se na nich pracuje :) Teda, to je dost neurčité označení, to vím, ale prostě šiba ví, kdy to bude :)
  Odkaz jsem přepsal (ne dneska, už dávno) a zase jsem se začetl… Safra, takové weby v práci moc dobře nevysvětlím :D Ale stálo to za to – jako vždy! Dík.

  Update: Tak už to ví nejen šiba :) Fotky jsou připraveny, v úterý se objeví online (dejme tomu kolem 14:00).

 18. Hele napsal:

  Gratuluji Arčímu k BOBovi!!!!! Je to pašák!!!!Už se těším na fotky!!!!

 19. Andrea napsal:

  Ahoj, ještě jednou gratulujeme!!!

 20. márty napsal:

  Štěk pro Hele a Andreu: Děkujeme :) Ale bylo to jen tak tak :) G’enji alias Čibi (Čibuk) je fakt velice silná konkurence, tak snad stihneme splnit šampionát, než bude válcovat v Otevřené třídě :)

 21. banan napsal:

  Gratulujeme k Bobovi.

 22. márty napsal:

  Štěk pro banan: Děkujeme!!! :) Hmmm, by mne zajímalo, koho známe v Nuslích :)

 23. Amálka napsal:

  Štěk pro márty: Tak ty fotky jsou luxusní :-), fakt pro pobavení a hlavně potěšení. Mám tři favority :-), Šiba ve ždímačce, Mravenečník a Měsíc :-). Díky!!! A jen tak dál, ne že se to nepublikuje, naopak, tohle je potřeba publikovat, aby bylo na světě veselo :-).

  My máme zase novinky na Psím pelíšku, pořídili jsme si koťátka. Naše dvě psí dámy hrubě nesouhlasí, pejsek je neutrál, je mu to buřt. Takže máme docela starosti, co bude. Nějaké zkušenosti, jak naučit psa, aby kočku nesežral, když už ji přímo nemiluje? Díky předem!!

 24. márty napsal:

  Štěk pro Amálka: Díky :) No, mám i horší, ale ty si nechám v záloze, až bude nejhůř :D
  Hmmm, koťátka, to u nás bylo v pohodě, neb Arči byl poslední přírůstek do zvěřince a kočky ho hravě zvládly. Nicméně doporučuji kočku potřít kečupem, ať si pes nekazí zbytečně chuť :D Ok, tak to nebylo vtipné… Nechal bych to na nich – kočka, chce-li, vždy uteče na skříň, zakousnutí tak snad nehrozí… Držím palce a těším se, až si o tom počtu :)

 25. Hele napsal:

  Márty,jaký světýlko chceš dát Arčímu? Vždyť ty shibí prdýlky svítí víc,než pouliční lampy.

 26. márty napsal:

  Štěk pro Hele: Jo, svítí, ale má to dvě podmínky – musí tam někde být ty lampy (aby mělo co odraženě svítit) a druhak – pohybuje-li se šiba prdýlkou k páníkovi delší dobu, zbývá už jen zamávat na rozloučenou :)
  Arči tak dostal jedovatě zeleně svítící světlušku a nemůžu si to vynachválit – aspoň vím, kam mám směrovat své výkřiky typu „já tě vidím, nech toho“ :D právě u nich totiž dodává na autentičnosti, pokud se člověk dívá směrem ke psu :D

 27. Hele napsal:

  Márty,mám dotaz.Je možné rozhýbat pejska z fotky? V jakém programu se tvoří animace? Díky za odpověď!

 28. márty napsal:

  Štěk pro Hele: Teda to je dotaz :) Takový na „stručnou odpověď“ :D Ano, lze – ale lepší je pejska natočit na video :) Nicméně, lze z fotky udělat například mluvící hlavičku (celkem snadno pomocí „PQ Talking Photo“:http://www.pqdvd.com/talkingphoto/blogit.html nebo moje oblíbené „CrazyTalk“:http://www.reallusion.com/crazytalk/ ). Tohle jsou programy pro „normální smrtelníky“ – s profesionálními programy jde daleko víc, ale dá to poněkud více práce. Takže – pokud nevadí english, tak CrazyTalk. Pokud vadí, tak natočit video :) A pokud nejde jen o animaci ksichtíku, tak to bude o něco složitější.

 29. Hele napsal:

  Marty, díky moooooooooc,stačí mi vrtění ocáskem nebo hlavičkou.No zkusím to.

 30. márty napsal:

  Štěk pro Hele: Jo tak, no na vrtění stačí i jednodušší věci – třeba i „online“:http://www.smashmash.tv/ A nebo v libovolném editoru (GIMP, PSP, Photoshop…) vzít fotku, označit ocásek a hýbat s ním – a každou pozici uložit jako nový obrázek, které se pak spojí do animovaného GIF – umí Gif Animator, třeba.

 31. banan napsal:

  Moooc děkujeme za Gora! Sledujeme s Rexíkem každý večer jeden díl :)
  Jo a také jsem začala propagovat shibu v tisku – na poslední straně nového čísla Psí kusy je Rexíkova fotka:)

 32. Hele napsal:

  pro baban – to je dobře,že se shibinky dostanou do časopisu.Hodně lidí toto plemeno vůbec nezná.Zkusím si ten časopis koupit,pokud ho seženu.

 33. Hele napsal:

  pro banan- gratulujeme vítězi kola (Fotosoutěž Psích kusů).To je fotka z dovolené?

 34. banan napsal:

  pro Hele – To je fotka z Ceskeho raje od Komarovskeho rybnika, chodime tam obcas o vikendu fotit vychod slunce. Fotka ve skutecnosti vypada barevne daleko lépe, po vytištění je taková ´vyblitá´:)

 35. Hele napsal:

  pro banan – já když jsem v Librexu našla ten časopis (dřív jsem ho neznala),tak jsem hned hledala na zadní straně shibu.Nasadila jsem si brýle a našla jsem ji.Pak jsem si prohlédla stránky a je tam pěkné počteníčko.Takže jsem ho koupila.Český ráj je kouzelný místo na focení.Na té fotce je vidět,že i Rexík je tou přírodou uchvácen.Nemá chuť někdy skočit do vody? Arčí od Mártyho se rád koupe a loví kachničky.

 36. banan napsal:

  :) Ale jiste, že se rad koupe, mam doma uplne stejne fotky jako tu ma Marty, kdykoliv jdeme kolem vody, tak do ni skoci, tenhle rybnik miluje uplne nejvic – v rakosi tam jsou kachny, nedavno, kdyz uz byla docela zima tak za nima skocil, vsechny uletely ale jedna hlupacka plavala metr pred nim az do pulky rybnika, tam se konecne Rexik otocil (piskali jsme na nej a volali) a zacal plavat zpet a mel toho teda plne kecky, ale nakonec to zvladnul doplavat zpet, je to docela daleko. Nejradsi ma ale kaluze, kdyz se na nich delaji bublinky, to potom stoji v desti na chodniku treba pul hodiny a ťapkama je chyta.
  V psich kusech to neni ode me az zas tak velka propagace shib, to uznavam :), ani moje mama nepoznala ze je to nas Rexik no :).Priste se polepsim, casak je to docela dobry. A ty (vy)mas taky shibu?

 37. Arista napsal:

  Štěk pro banan:
  Ahoj Banáne. Jsi z Českého ráje? Že by se v našem okolí vyskytla šiba? Já jsem protřelý liberečák, do Českého ráje jezdíme občas, zato Jizerky máme prochozené.

  Psí kusy moc neznám :-(

 38. banan napsal:

  Štěk pro Arista: Moje babicka pochazela z Liberce, ale ja jsem z Prahy, ale v Českém ráji (v Branžeži u Komárovského rybníka) máme baráček a jezdíme tam na víkendy atak. :)

 39. márty napsal:

  Štěk pro banan: Rádo se stalo :) Rexík vydrží koukat na TV? Arči buď usne a nebo odejde (to častěji). Akorát Králíky z klobouku vyžaduje – jak zazní znělka, už ho mám za krkem a běda, pokud bych přepnul kanál :D
  A propagaci chválíme :) Jen houšť! Snad seženu Psí kusy (v Praze to normálně nemaj…) – dělám si sbírku :)

 40. banan napsal:

  Štěk pro márty: Radeji predem upozornuji, ze je moje shiba na te vitezne fotce to male v pravém dolním rohu. Psí kusy mají jen v některých trafikách:(
  Goro je super, ale je to hrozne dramatické a smutné, nechápu, že jsem na to jako malá mohla koukat a neměla trauma! Manzel me porad nuti,at uz pustim ten posledni dil, ale chci to zkouknout pekne poctive. Ted ho musim prepalit vsem kamaradkam :)

 41. Arista napsal:

  Štěk pro banan:
  Taky jsem si zopakovala Gora asi před rokem. A taky jsem žasla jak je to kruté a smutné. Vymazala jsem to, už to nechci vidět.
  Slyšela jsem, že to v Japonsku vůbec neznají, že tam snad mají film. Ale jestli to je pravda, to netuším.

 42. márty napsal:

  Štěk pro Arista: Taky jsem nevydržel… Po čtvrtém dílu jsem si musel pustit poslední, jinak bych neusnul…
  Ale pak jsem udělal blbost a sehnal si ten film, o kterém píšeš. Tfujtajxl. Ale fakt. Jmenuje se to „Zlatý pes“:http://www.cdjapan.co.jp/detai.....EY=DABY-32 (Ôgon no inu) a Goro je proti tomu večerníček… Fakt doporučuji nepouštět po večeři… Zlatý Lovec medvědů…

 43. márty napsal:

  Štěk pro banan: Jen co seženu, tak poreferuji :) Zatím jsem probral album na vašich stránkách a „neviditelný Rexík na pozadí složených klád“ nemá chybu :)
  add Goro – taky nechápu, že jsem to mohl coby desetiletý sledovat – aneb Magion 1990 :) – dneska už to emočně nezvládám… To si raději pustím Gumídky :)

 44. banan napsal:

  Štěk pro márty: Ja jsem zatim u pateho dilu, nechavam si mezi nimi uz odstupy nekolika dni…. Inu JAPONCI JSOU KRUTA RASA :) (hlaska z bridget jones)

 45. banan napsal:

  Štěk pro Arista: Dobry film je taky 7 statecnych o 7 husky na polarni stanici, jestli to neznate? Od začátku do konce jsem ho probrečela :). U Gora zatím nebrečím.

 46. banan napsal:

  Štěk pro márty: Tak jsem vypravela mame, ze koukam na Gora a ona mi rekla, ze je to krute, hlavne to, jak byl u te holcicky jak mela leukemii a on od ni nechtel odejit…no to me teda cekaji jeste pekne veci!!!

 47. Arista napsal:

  Štěk pro banan:

  V programu jsem koukala na nějaký film o severských psech, možná to bylo 7 statecnych, bála jsem se, že by se mi to nelíbilo a koukám, že to byla chyba. Ale zase na druhou stranu, já bych taky brečela, tak je možná lepší, že jsem to neviděla.

  Ale hláška z Bridget Jones nemá chybu :-) (taky můj oblíbený film, ale jenom „jednička“)

 48. banan napsal:

  Štěk pro Arista:
  Tak je to 8 statečných, v originále Eight below, nasla jsem nejake odkazy:
  http://www.youtube.com/watch?v.....re=related
  http://www.youtube.com/watch?v.....re=related
  http://disney.go.com/disneyvid.....ightbelow/
  Je to moc pěkný, stojí to za to vidět, sice jsem posmrkala 5 kapesníků, ale já brečím u všeho :)

 49. márty napsal:

  Štěk pro banan: tak dodávám, že film je ke stažení na „tady“:http://www.rslinks.org/movies/.....-eng-axxo/ a titulky k němu jsou „zde“:http://titulky.com/Eight-Below-85056.htm
  Právě to stahuju, tak dám vědět, zda je to koukatelné i pro slabší povahy :)

 50. banan napsal:

  Aha, no vida :) Radeji stahovat nebudu, Goro mi bohatě postačí.

Vyštěkat

Můžete použít standardní HTML tagy a taky Texy formátování!