Na zdraví

Tento text už je tu už jen z nostalgie, neměnil se posledních 9 let a měnit se nebude :) Aktuální (a mnohem stručnější info) je přímo na vizitce. O něco oficiálnější pracovní informace najdete na webu navolnenoze.cz (k vašim službám).

Bývá zvykem se na svých osobních stránkách aspoň trochu představit a udělat si reklamu na svou osobnost (a počechrat si ego, že), nemohu tedy věrné čtenáře zklamat a také něco málo poodhalím (sice netuším, koho by to mohlo nějak zvlášť interesovat, ale žijeme v zajetí tradic a očekávání, takže ruče do toho).

Vezmu to ale netypicky zkrátka a ani vám neusnadním čtení rozškatulkováním do několika seznamů typu mám/nemám rád, kdo chce, nechť si přečte tuhle slohovku :)

Tak tedy, světlo světa jsem spatřil v dubnu 1980 (a ne, nebyl jsem před tím slepý), takže pomalu přicházím do let, kdy se už vyplatí začít psát paměti (dokud si člověk něco pamatuje…). Občanským jménem se pak zovu Martin, přímení si jistě snadno odvodíte z názvu webu (ano, je to bez diakritiky). V současné době jsem bezdětný, nezadaný a docela se mi to líbí (dámy ale klidně pište, nikdo jiný to za vás neudělá). Je tedy logické, že mezi mé největší záliby patří Arči (neboli shiba inu, pes) a aktivity s ním spojené (procházky, výstavy, pokus o výcvik a tak podobně). Nu, v těch několika volných okamžicích, co se naskytnou, pak věnuji svou pozornost některému z mnoha dalších zájmů, namátkou bych jmenoval divadlo, internet, dobré víno, posezení s přáteli, focení, vaření atd. – zkrátka renesanční osobnost, že? Také se říká, řekni mi co čteš, povím ti, kdo jsi – tak v tom případě asi snílek – nejraději se ztrácím ve fantasy románech mistrů Eddingse, Feista, Zelaznyho a řady dalších. Hudba pak je u mne reprezentována směsicí žánrů, za kterou by se nemusel stydět ani schizofrenik před návštěvou Chocholouška – od klasiky typu Beatles, přes folk prezentovaný třeba Nohavicou, Plíhalem, Rédlem a mnoha dalšími, pokračujíc Jahelkou i Blackmoorem a Metallicou zdaleka nekonče :) Zkrátka – krom Tokio Hotel si rád poslechnu skoro vše. A pochopitelně vážnou hudbu, bez té dneska už nedokážu pracovat (klasika i inovativní aranžmá typu Vanessa Mae).

A co dál se tak prozrazuje? Míry a váhy nikoho nezajímají (ani mne :D), politické preference nemám – respektivé mám, ale daly by se vyjádřit jednou větou: Neserte mne levý pravý, já chci zůstat zdravý :) Zbytek osobnostního dotazníku si můžete snadno vyplnit pročtením blogu, takže bych řekl, že to by pro teď mohlo stačit, nebo ne? Dotazy směle do knihy návštěv, rád tohle info rozšířím :D