Jenom stručně, páč je to vtipné, ale do tweetu se to nevejde.

Že marketingové aktivity Vodafonu jdou v poslední době do kopru, to je obecně známo (o úžasné soutěži WTFVary a HTC na WéCé se rozepíšu příště), že jejich Samoobsluha je naprosto kouzelná – je zázrak, pokud někdy funguje – také každý ví, že ostatní služby jsou předražené a kvalitní jako … (nic mě nenapadá, nechtěl bych srovnáním urazit (srovnávané)), víme též. A že mi leží tahle firma v žaludku, jo, to ví taky půlka internetu :-) Nicméně jsou transparentní a hyperkorektní! To se musí nechat.

ČiliChilly – což je mimochodem jediný produkt VF, co za něco stojí – je strašně vtipný plátek, i uveřejnili na zdi Facebooku geniální vtip:

ČÍNSKÁ KULINÁŘSKÁ MOUDROST: Pes, který štěká, je nedovařenej.

Až jsem se za psa popadal… No nic. Pod tím se sešlo několik dalších vtipů čtenářů, jeden byl starej, ale klasickej:

Víte, co udělá správný muž, když sedí večer u televize a najednou přijde manželka? Dojde do kuchyně a zkrátí jí řetěz.

Fajn, je to přibližně stejně vtipné jako ten původní. Nějaká slečna ale nevydržela a zareagovala slovy, že to není vůbec vtipné!

Tomu se nedalo odolat, i odpověděl jsem, že má asi moc dlouhej řetěz… :-)

Vtipné to také moc není, ale je to v nejlepší tradici krajně satirického ČiliChilly. Aspoň jsem si myslel. Do půl hodiny všechny tři komentáře zmizely, smazány starostlivým správcem stránky, který se obával o mravní vývoj mládeže a genderově-korektně se před-při-posral…

Jasně, je to naprostá pitomost, ale ukazuje to jednu věc – na nás kynology (na fb jsem napsal kinology, stydím se) se z vysoka kašle! :-D

A proto žádám! A požaduji! A poženu to až do Brusele! ČiliChillly okamžitě odstraní hrubě urážlivý rádoby vtip o psech, který je nechutný, odporný, hrubě nevkusný atd. atd. atd.

A nebo si třeba někdo uvědomí, že s absolutní korektností dojdeme leda do prdele, protože jsou lidé, které může, zdůrazňuji může (teda aspoň jak von říká a jak jsem to někde slyšel, abych nebyl hnán k zodpovědnosti) , urazit i pozdrav Dobrý ráno! (co když nebylo dobrý? Co když se dotyčnej špatně vyspal, žena mu nedala, manžel mu dal, nebylo mlíko, pršelo, když nemělo, nepršelo, když mělo, kozy chcíply, dědečka přejel parní válec, praskla mu čočka (pán je vědec), nepraskla mu čočka (pán je kuchař) či dokonce není ráno, protože je deset a pracující jsou už 4 hodiny na nohou atd. atd.)

Takže prosím, buďte kurva fix nekorektní, nebo se z tý korektnosti posereme. Ale pozor, korektně! (takže neposereme, ale jen uvolníme strávené zbytky přijaté potravy na místě k tomu určeném)

Děkuji. Muselo to ven… :-D

2 x štěkáno na “Abyste se z té korektnosti neposrali, drazí @Vodafone_CZ :-D”

  1. Martin Bugner napsal:

    Hezky napsané ;-)

Vyštěkat

Můžete použít standardní HTML tagy a taky Texy formátování!