Konečně něco nového, Nigerie a ztracení milionáři jsou ohraní. Jen nevím, zda toto bude mít v našem ateistickém státě úspěch :) Nicméně pobavilo a to je hlavní!

From: joebenson1124@aol.com [mailto:joe.benson976@virgilio.it]
Sent: Wednesday, January 12, 2011 12:34 PM
To: undisclosed-recipients:
Subject: Pozdrav.

 Pozdrav.
 
Dobrý den, a Bůh ti žehnej. Cítím se naprosto v bezpečí a uspokojení zabývající se vám v této charitativní project.Though, má toto médium (internet) byla značně zneužívána, jsem si oslovit vás to, protože to stále nejrychlejší, nejjistější a nejbezpečnější prostředek komunikace. Nicméně, tato korespondence je čistě soukromý, a to by se mělo zacházet jako takové.

 Mé jméno je MRS LILIAN JONES, obchodník v Dubaj, ve Spojených arabských emirátech I u nichž byla diagnostikována rakovina jícnu. Má poskvrnil všechny formy léčby, a teď mám jen o pár měsíců žít, podle lékařských expertů.
 
Ačkoli jsem velmi bohatý, jsem nikdy nebyl štědrý, teď, že Bůh mi volal, já jsem chtěl, a vzhledem většina mých jmění a majetek do své bezprostřední a členy širší rodiny, stejně jako několik blízkých friends.I chce Bůh buď milostiv mi a přijměte mou duši, takže jsem se rozhodla dát si klade za cíl charitativní organizace, jako chci to být jeden z posledních dobrých skutků dělám na zemi. Zatím jsem si rozdělí peníze na nějaké charitativní organizace ve Spojených arabských emirátech, Alžírsko a Malajsie. Nyní, když můj zdravotní stav se zhoršil tak špatně, můžu to udělat sám už ne. Jednou jsem se zeptal členů mé rodiny, aby v blízkosti jednoho z mých účtů a rozdělují peníze, které jsem tam charitativní organizace v Bulharsku a Pákistánu, oni odmítli a držel peníze pro sebe. Proto nevěřím jim už, jak se zdá, že nebýt tvrdil s tím, co jsem opustil pro ně.
 
Poslední z mých peněz, které nikdo neví, ze je obrovský vklad hotovosti dvanáct milionů dolarů 12.000.000 dolarů, které jsem se finance / bezpečnostní společnosti v zahraničí. Budu chtít, abys mi pomohl shromáždit tento vklad a odeslal ji na charitativní organizace.

Jsem zrušil 25% pro Vás a za Váš čas, pokud chcete, aby mi pomohl shromáždit této fondů a také investovat tyto peníze.
 
NB-prosím, budu rad vám KONTAKT advokát v NIZOZEMÍ Ihned Dělá všechno na můj účet a on je příliš pochopení a věřím, že vás dovede k úspěchu Vašich JEŽÍŠ NAME AMEN.
 
Jméno: BARRISTER.JOE BENSON

E-mail: joebenson1124@aol.com
 
Zůstat požehnal ve jménu Páně.
 
S pozdravem v Kristu,
 
Paní Lilian Jones

Vyštěkat

Můžete použít standardní HTML tagy a taky Texy formátování!