KVAK! Teda ně, že by Krajně Politicky Korektní Kachna měla něco proti Indiánům či se přehřála během exkurze do trouby, to ne! Jen si jako trouba připadá, když se tak rozhlíží po světle na konci tunelu a slyší přijíždět vlak. Inu – červenec. Červencové počasí zjevně svědčí komárům a Komárům taktéž – jen se podívejte na ten bzukot!

  • Krajně a spravedlivě rozhořčený čestný syn spravedlivého otce se velmi důrazně ohradil proti pošpiňování ctěné památky svého zesnulého tatíka a bude se bránit právní cestou. Ech, to je jistě záslužné a hodné úcty, tak to nakvákám jinak: Dlouholetý předseda pohrobka zločinné organizace KSČ vyhrožuje žalobou tvůrcům filmu Klíček, který zobrazuje praktiky v komunistických věznicích. Jednou z postav filmu je totiž jistý elitní vyšetřovatel STB (shodou okolností otec zmíněného soudruha) a s. Grebeníček mladší se obává pošpinění jeho dobrého jména (viz. lidovky.cz). Kachna dodává: neboj, chlapče, není co pošpinit. Pro vás dva je i hnůj sprchovým gelem…
  • Teď si Kachna vzpomněla na další zajímavou kauzu – jiný soudruh před nedávnem velice halasně protestoval proti “poškozování dobrého jména KSČM před volbami”, ke kterému mělo docházet vysíláním dokumentu o procesu s Miladou Horákovou (např. iHned.cz)… Soudruzi, platí to samé co výše! Nicméně – samotný fakt, že si vůbec dovolí kváknout, budí v Kachně značnou hrůzu…
  • Majstštyk ze včerejška ovšem láme veškeré rekordy a zaslouží si několikanásobnou citaci. Námluvy KSČ a ČSSD jsou u nás takovým politickým evergreenem, byť z dlouhodobého průběhu se slabším povahám zvedá žaludek (uff, ještě že mám kachní). A co nového na scéně? Inu, rudí bratři jsou ochotni se “opět omluvit” za zločiny, kterých se dopustili během své vlády (viz. iHned.cz). Ti jsou hodní! V kontextu popírání historických skutečností a faktu, že KSČ neustále razí heslo: “Nemáme se za co omlouvat”, to zní poněkud zvláštně… Ovšem to, co k tomu dodal oblíbený soudruh Filip, by se mělo tesat do kamene. Náhrobního:

My říkáme, že do budoucna nejsme tak hloupí, abychom opakovali chyby minulosti.

    • Tak po této větě běhá mráz po zádech i v parném červenci! Soudruhu, ty se máš kát, ne vyhrožovat! Nicméně silná slova občas vyvolají zajímavou reakci, v tomto případě by Kachna doporučovala kalibr .45mm.
  • Na vstřícnost Komárů zareagoval i nastávající budoucí premiér Paroubek se značnou, pro něj značně netypickou, upřímností (viz. opět iHned.cz). Pravil:

Čeští občané, včetně sympatizantů ČSSD, by k takovému náhlému obratu vedení KSČM neměli důvěru. A to by ve svých důsledcích poškodilo ČSSD.

    • To je nádhera, že? Zkuste číst mezi řádky, tak jako Kachna: 1) sympatizanti ČSSD jsou zvláštní skupinou občanů ČR. 2) pokud obrat bude postupný, pak si jistě zvyknou (zvykli si v krajích, zvyknou si ve vládě). 3) vono, chlapi, my bysme proti tomu jako nic neměli, ale klesly by nám preference, tak jako sorry, ale až po volbách. KVAK!
  • Jeden pták by řekl, že tohle už trumfnout nelze, což? Ale nebojte se, jde! Kachna právě pročítá volební agitaci KSČ a houpe se jí žaludek. Ale o tom kvákneme v neděli, už jsem se moc rozkvákala…

Jo, jedete někam k moři na dovolenou? Ani si neberte foťák, naše tajné služby vám to zdokumentují zdarma a ještě nechají vytisknout! Že nešéfujete ČEZu nebo nevedete politickou stranu? Aha, tak to nic, to si ten foťák raději kupte – a můžete fotit politiky! :D Ta Tupolánkova dovolená je pro české novináře požehnáním! O čem by jinak psali? (např. týden.cz) Ale Kachně je tam divná jedna věc – rozhlédněte se a co uvidíte? Všude se řeší, KDO, PROČ a KOMU ty snímky pořídil atd. Skoro nikde se ale už neřeší KDO, S KÝM a PROČ je na těch fotkách. Hmmm, tady něco hnije. Ale co je nám do toho, každý má právo na soukromí. A že se náhodou setkali tihle vlivní pánové? Nepravděpodobné? Kachna jednou náhodou u moře potkala kraba, tak co! Navíc určitě zde není žádná spojitost mezi emisními povolenkami za miliardy, které naše vláda (na jachtě byli jen předseda ODS a tři kamarádi z ČSSD, tak co) odpustila ČEZu (taky tam byl jen Roman) jen z dobroty srdce a bez pomoci kamarádů lobistů (urobíme prezenčku: Johanes? Zde! Dalík? Da!).

Tak se pěkně běžte opalovat a bacha na komáry! KVAK!

Jednou štěkáno na “Krajně Kousavá Kachna vidí rudě…”

  1. […] „sadistické hovado, zodpovědné za mučení desítek politických vězňů“). Psal jsem zde (je tam toho víc, klikněte si). A teď Palach. Jsem zvědav, kdy nám někdo ze Strany začne […]

Vyštěkat

Můžete použít standardní HTML tagy a taky Texy formátování!