Sice razím heslo, že cizí děti jsou nejlepší antikoncepce, ale každé pravidlo má svoje výjimky. Ano, v případě šib totiž rozhodně neplatí :)

Teď nám napsali páníčci od Yumi – fenečky z prvního Arčiho krytí s Aiko of Czech Country a nemůžu si pomoct – celý táta. Jistě že Arči je nejkrásnější a nejchytřejší šiba široko daleko (no, zrovna teď tak půl metru ode mne, takže si nedovolím napsat nic jiného), ale Yumi se vážně potatila (tak přeju rodině pevné nervy…).

Arči tak může být klidný – o otcovství v tomto případě není pochyb, no posuďte sami:

P5090023-yumi

P1150744

Postoj i úchyt míčku už zvládla perfektně, s trochou praxe má velkou šanci překonat tátovo rekord v eliminaci hraček na čas.

Yumi je také velký fanoušek kultury – srdnatě se prokousává knihovnou a nepohrdne ani odpočinkem u televize:

Yumi-2009-03-01

Co se týče odvěké otázky – šiby a voda, pak klíčem k jejímu pochopení bude asi také genetika – takzvaný “kachní syndrom” je patrně dědičný:P5080008-yumi

Stejně tak i fascinace vodním životem – zde bych to viděl na pozorování žáby

P5080010-yumi

Dceruška se sice ještě neodvažuje na hlubokou vodu, ale vždyť je jí necelý rok, není kam spěchat (Arči poprvé zahučel “i s tlamou” do vody v roce a půl. Od té doby jej musím od vody odhánět násilím…)

P5080013-yumi A nesmíme zapomenout na vrozenou eleganci a blahosklonnost, s jakou otec i dcera zcela samozřejmě zaujímají nejlepší místa na spaní:

Yumi-2009-02-02 Těšíme se, až se uvidíme “na živo” :) a pochopitelně i na zprávy od dalších potomků!

Jednou štěkáno na “Dopis od dcerušky”

  1. banan napsal:

    KRÁSA!!!!
    Rexíkův syn se taky potatil, prý z něho bude kuchař :)

Vyštěkat

Můžete použít standardní HTML tagy a taky Texy formátování!