A co s tím, že? :) Inu, PéeFko jsem stihl odeslat jen tak tak, ale přeci jen a novoroční SMS se letos také povedly! Konečně, zejména důkladnou přípravou přátel a známých, se podařilo prakticky eliminovat “veselé a hravé” SMS na téma “rachejtle kdesi” a “soby/i Santa Clause”. Děkuji všem, kdož jste takto zbytečně nepřispěli operátorům :-) Prefabrikovaná přáníčka mne prostě “netěší”. Nu, a co, každej jsme nějakej a já jsem holt staromódní.

Na druhou stranu je fakt, že kdo neesemeskuje s námi, esemeskuje proti nám, takže bych se chtěl dodatečně omluviti všem (oběma), kdož poslali novoroční SMS a nedostalo se jim odpovědi. Omlouvám se. A speciálně pro vás ještě jedno šiba-PF:

pf2009aSnad tedy odpustíte :)

Ono můj Silvestr byl značně hektický – zkuste si 7 hodin po vysazení antibiotik vypít to, co jsem zvládl já (a má játra), a pak si povíme. Překvapivě to ale dopadlo dobře, tedy po stránce fyzické. Psychika, a zejména můj gentlemanský přístup, dostala zabrat daleko víc (ostatně o tom zítra, neb takovou zkušenost si nemohu nechat pro sebe (a navíc se z toho potřebuji vypsat…)).

Předsevzeme se…

Dáváte si předsevzetí? Já taky ne. Ta jsou dobrá tak akorát k tomu, aby se porušovala do 14.1. Letos ale přece jen udělám výjimku, ale jen jemnou – dám si blogovzetí. A to rovnou několik. O co jde? Inu, jelikož koukám, že tohle i někdo čte, nemohu vás, čtenáře, zanedbávat. Takže popojedem, řečeno slovy klasika. Letos bych tedy rád:

 1. Přestal psát na 10 míst současně a nikam pořádně. Z toho vyplývá – bude se zde objevovat ledacos a mnohé nebude mít se šibami mnoho společného (nebojte, přidám odkaz na “pouze šibí” články).
 2. Pořádně se obout do fotodokumetace a z těch tisíců fotek, co se mi válí na disku, vybrat pár desítek pro web. Vzhledem k tomu, že jsem si pořídil nový foťák (ok, nikoliv foťák, ale cvakátko), to bude poměrně snadné (pozor, brzy bude představen zajímavý (jak pro koho) foto-projekt).
 3. Jelikož nám zrušili YOP, budou tu i počítačové články, neb jich mám rozpracováno asi 20…
 4. Konečně bych taky rád rozeslal výhry z loňské soutěže…
 5. Dokončil komunitní web pro všechny pejskaře. To dá asi hodně zabrat, ale doufejme, mám na to rok.
 6. Vás pobavil. Snad se povede :)

A to by, hádám, stačilo, no ni?

Šibám zdar a hlavu vzhůru (bacha na strop…). Jo a rád bych popřál všem – mějte se, jak si přejete a nic nedejte na okolí!

4 x štěkáno na “A máme tady rok 2009”

 1. wakowlk napsal:

  Tak jsem zvědavá, co z toho splníš….. těším se hlavně na fotky a to pobavení..:-))))

 2. Arista napsal:

  Taky jsem napnutá, už se těším :-)

  PS: taky nemám ráda novoroční SMS.

 3. márty napsal:

  tak dámy, dnes moc bavit nebudeme :( jsem nasrán a dost vynerven. jdu to napsat…

 4. […] přátelé, nedalo mi to :) Jak jsem avizoval už v postnovoročním příspěvku, jsou tady novinky :) Doufám, že se budou líbit a že vydrží aspoň do 2010 (kdy si dám nové […]

Vyštěkat

Můžete použít standardní HTML tagy a taky Texy formátování!