Na pár hodin napadl i v Praze sníh a šiby šílí :) Arči už pomalu vytahuje ze skříně snowboard a hledá vosky, zatím si ale musí vystačit jen s dováděním v té bílé nádheře – dneska jsme venčili skoro tři hodiny, nemohl se lovení vloček a páníka, který připomínal sněhuláka, nabažit. Jo, zima je fajn, když je Ladovská. Tak šibám na sněhu zdar a jen co rozmrznu, tak něco zase napíšu, zatím jen ilustrační foto :)

P1160607

P1160606

7 x štěkáno na “Začala Zima :)”

 1. banan napsal:

  Kam se chodite vencit? Nechodite nekdy na Parukářku?

 2. Arista napsal:

  Naše Ari se taky konečně dočkala, lítá jako blázen, brodí se sněhem a směrem k domovu zdržuje, protože sníh je prostě super.

 3. márty napsal:

  Štěk pro banan: no jistě! vždyť to máme rovnou u práce :) ale teď spíš chodíme lítat do riegeráku – je tam víc místa a míň psů… :) jen se obávám, že by se naši kluci sežrali na potkání…

  Štěk pro Arista: a už jsi někdy rozmrazovala šibu? :) to je taky akce – ty hroudy ledu přimrzlé k srsti na břichu, to stojí za to – utřít to nejde a nechat tu potvoru okapat do postele, to bych nerozdýchal… :)

 4. Arista napsal:

  Štěk pro márty: Naše šiba je dáma, přeci se neznečistí hroudami ledu :-)

 5. banan napsal:

  Štěk pro márty:
  My tam občas chodíme s kamarádkou co má vlkodavici :). Nedělám si iluze, že by si naši kluci spolu třeba někdy hráli :), myslím, že Arčí Rexíka nesnáší :)

 6. márty napsal:

  Štěk pro Arista: hmmm, tak to závidím, my občas dorazíme i s kusem vánočního stromku…

  Štěk pro banan: vlkodavice? tak tu jsme tam párkrát proháněli, to by mohla být ta samá. Měla krásnou schopnost Arčiho podebrat čumákem a odhodit tak dva metry :) Se mu to moc líbilo :) Nu, zkusit bychom kluky mohli – ať si to Rexíke nebere osobně, Arči je prostě alergický na konkurenci :) Tam, kde měl majitel druhého psa nervy na úvodní „zápas“, máme harmonický vztah i se psy :) Ono to sice vypadá drsně, ale mám ověřeno, že šibáci se nekousnou. Aspoň ne moc :)

 7. banan napsal:

  Štěk pro márty: Já nevím, já se se shibou ještě neprala, zatím jsem Rexíka zachraňovala ze spárů boxera (Rexík kousance na bříšku), rotwailera (já prokousnuté kalhoty), welshcorgiho (prokousnuté kalhoty) a dlouhého jezevčíka (já poškrábané břicho – od Rexíka, jak se mi pak mlel v náručí). S dogou se pral sám. Naštěstí má v parku kamaráda retrívra Aldu, který ho vždy zachraňuje – někdy teda i předemnou:(.

Vyštěkat

Můžete použít standardní HTML tagy a taky Texy formátování!