To to trvalo, což? Ale nevěste hlavu (ani sebe), trpělivost růže přináší (safra, asi to bude jen metafora, jinak bych měl růží plnej byt…), takže k věci – nejdřív rychlovyhlášení minisoutěže pod článkem Šibí slovník, otázka byla velice zapeklitá a termín šibeniční, nicméně, podle toho, co jsem psal je šibí interpretace pokynu:

„No fuj! Je to kamarád! Nesmíš! Ke mně!“

Následující:

Zůstanu stát a počkám, až ke mě přijde. Pak zdrhnu. + “Smíš, ne!” + Pokyn k agresi

Toť vše. Jinými slovy – šibák bude reagovat na posledních pět slov a to v opačném pořadí (zmíněná LIFO fronta). Takže bohužel :(

Nicméně – komentáře mne neskutečně potěšily – jsou nádherné, díky za ně! Takže šalamounsky rozdělím výhru mezi všechny komentující :) To je ale v praxi poněkud neproveditelné – 175ml vína se odměřuje špatně :D Takže změníme výhru na 4x víno s předáním při nejbližší příležitosti (pošlu mail) :) A vyberu nějaké dobré, nebojte.

A teď na přání

Zase tady proběhly drobné změny, hlavně v rychlosti stránek, ale to nejdůležitější je založení Pokecu, neboli fóra diskusního, speciálně na wakowlčí žádost :) Uvidíme, co to udělá, konverzační pelíšek se hodí nejen šibám, takže směle do diskuze :) Odkaz je tady nahoře v menu. Jo, je možno psát i bez registrace (která není nijak složitá), ale pak se člověk nemůže podepsat a vůbec je to takové “na půl” :)

A jdeme zase probírat fotky, mám na disku nějak přešibeno… :)

Jednou štěkáno na “Soutěž a změny na přání”

  1. wakowlk napsal:

    No doufám, že se do pokecu přidají i další, že tady nebude extra jen pro mně…..a na fotky se těšíííím, šib není nikdy dost….:-)

Vyštěkat

Můžete použít standardní HTML tagy a taky Texy formátování!