Ano, na lidské blbosti :-D
Zrovna jsem se proklikal na internetovou astrologickou poradnu a to je teda job za všechny prachy :) No, posuďte:
Na stránce políčka pro datum narozeni, město a mail a dokonalý reklamní text:
Náš profesionální astrolog (a já jsem profesionální žába, kvák) je připraven Vám pomoci v obtížné životní situaci (aneb, když už se vám nedaří, tak na tom aspoň vyděláme). Astroporadna slouží k zodpovězení aktuálních dotazů, které Vás trápí (hmmm, to je poprvé, co si uvědomuju, že by mne mohly trápit dotazy. A aktuální ještě ke všemu). Odpoví Vám vzdělaný astrolog (není to oxymóron? nu, není vzdělání jako vzdělání), nikoli automat (aha, takže tam budou hrubky, smysl to dávat stejně nebude). Odpověď Vám přijde na email (to je logické – jednak ochrana soukromí a hlavně – nikde nemusíme uvádět, kolik blbců už nám přispělo), který jste uvedli v registraci (registraci? aha, takže mail se archivuje a budete dostávat plno lákavých astronabídek). Vyplňte prosím přesně níže uvedený formulář a vyčkejte odpovědi (jsem jak na trní!!! Čekej, Fido, čekej…).

Příklady již položených dotazů a ukázky odpovědí ZDE .
(tak tomu se nedá odolat, copak máme v příkladech?)

Příklad (s fotkou sličné slečny, asi miss Jamaica 2006):
Petra 29 let – otázka: Je pro mě Petr ten pravý (hmmm, řekněme, že v dotazníku není kolonka na narození partnera, patrně je astrolog i telepat a věštec. Študovaný!!! a nebo cenzura, ok)
Odpověď: Vládce vaší otázky, Neptun ani Merkur který představuje Petra spolu nemají žádný aspekt, Venuše v 7 domě taky není aspektována, pravděpodobně nejde o nic vážného, odpověď tedy zní, Petr pro vás tím pravým není. (tak tady si dovolím použít – WTF? nu, přeložíme si to: hodil jsem si korunou, padl orel, teď to ještě nějak vhodně astrologicky okecat. Takže dáme planety kam to jen půjde a k tomu trochu astro pojmů. To projde. ) (Žena si ho ale stejně vzala, manželství však nevydrželo ani rok) (aneb BUBUBU!!! A jestli tenhle dopis nepřepošleš deseti dalším, tvoje auto rozsedne slon a manželku unese Yetti. Pan Josef nepřeposlal, za auto dostal od pojišťovny na nové a Yettimu posílá každý rok přání k Vánocům.).

Super, zadarmo ani astrolog nehrabe, takže:
Služba je zpoplatněna pomoci SMS. Cena za zodpovězení dotazu je pouze 79 Kč. (Pouze se, pana študovaný astrologu, používá pro vyjádření něčeho, co je překvapivě levné apod. Nikoliv u sponzoringu 2,30 Kč za slovo! Být takhle placený, tak jsem dnes vydělal 7600, a to ta moje slova dávají aspoň občas smysl…)
Tak co, napíšeme mu dotaz? Ani zadarmo, přátelé, ani zadarmo!

2 x štěkáno na “Na čem se dá nejlépe vydělat?”

  1. márty napsal:

    Štěk pro nduk: jojo, to je přesně ono :D Nu, lehce mne to vytočilo, astrologie sice OK, ale tento způsob zdá se mi býti poněkud nemravný…

Vyštěkat

Můžete použít standardní HTML tagy a taky Texy formátování!