I když to tak nevypadá, na webu se stále pracuje – jinými slovy: pořád se učím, co to vlastně umí, a mám strašnou radost, když se mi povede zapnout něco, co funguje alespoň částečně tak, jak jsem očekával… :) Drobných změn tu je už celkem dost, takže bych si je dovolil shrnout, aby nepřišly vniveč :) Inu, co tu máme nového?

 • V pravém panelu se objevily moje “výkřiky do tmy” publikované na Twitteru – “Zrovna teď” se to jmenuje. To je de facto SMS blog :) 160 znaků na psaní z práce v pauzách na kafe a oddych. Blbinka, ale potěší. Kompletní archiv je přístupný přes odkaz v boxu a taky tady na blogu (jen je schován v menu Kategorie, jako Pípání).
 • Jelikož jsem asi jediný, kdo má zaregistrovanou ikonu na Gravatar.com a tenhle web umí, podle mailu, který zadáte do příspěvků, přiřadit obrázek do komentáře, přidal jsem automaticky generované příšerky :) Ano, každý má podle svého mailu unikátní ikonu. Komu se nelíbí, nechť se zaregistruje na Gravatar.com :)
 • Už by tady taky nemělo být ani slovo anglicky, tak pokud najdete, dejte vědět :)
 • V komentářích jde používat formátování – takže lze zdůrazňovat tučně či kurzívou a tak podobně. I obrázky a odkazy vložíte snadno – nápověda je nad okénkem s komentářem.
 • Ještě komentáře – jednak jde odpovídat na vybraný komentář tlačítkem Vyštěkat a druhak po odeslání máte ještě 5 minut možnost svůj příspěvek upravovat :) (opět se objeví tlačítko)
 • Ankety v pravém panelu se obměňují a jen co příjdu na to jak, tak budou přístupné výsledky starších.
 • Kdo si kde štěknul, vidíte taky v pravém panelu.
 • Rubriky vidíte v horní části jako záložky, takže pokud chcete číst pouze o šibách, stačí klepnout na Arči a spol.

No, to by mohlo být pro tentokrát všechno, držte mi palce, jdu zkusit, zda by se ten kolos nedal přemluvit k rychlejšímu načítání…

4 x štěkáno na “Lehká modernizace”

 1. wakowlk napsal:

  Možná by nebylo od věci tady taky založit nějaký štěkací fórum…..

 2. márty napsal:

  Štěk pro wakowlk: Což o to, fórum není problém, už tu ostatně jedno jede – zatím soukromě, ale rozšíření na *shiba fans* je otázka deseti minut. Spíš nevím, zda by to mělo smysl – **Shiba** má fórum zavedené a hojně navštěvované, tak nevím.

 3. wakowlk napsal:

  Nemusí to bejt zrovínka jen shiba fans… třeba tebe bych se občas ráda zeptala na věci ohledně počítače. Se mi zdá že na šibím fóru zas tak často nebýváš.

 4. márty napsal:

  Štěk pro wakowlk: jo tákhle :) Nu, je asi fakt, že řešit na šibím fóru nešibí otázky je poněkud mimo místně obvyklé konverzace :) Ok, přidám sem nějaké to kecáliště. Ale jinak – na šibím fóru jsem denně, jen nepíšu, neb bych to nerad zahltil :D

Vyštěkat

Můžete použít standardní HTML tagy a taky Texy formátování!