A další výstava je za námi :) Tentokrát jsme větrali šibu v Mladé Boleslavi (již potřetí za sebou) na MVP. Celá akce trvala dva dny a vystřídalo se zde přes 3500 pejsků a feneček – a to už je slušný štěkot. Šiby byly tentokrát na programu jako první, takže se náš plašan ani nestihl vynervovat nebo znudit a konečně se mu asi podařilo překonat svůj odpor k výstavišti v MB. Co se týče vystavání – ta potvora se předvádí sama. Celý týden dopředu jsme poctivě trénovali a, vzhledem k výsledkům tohoto tréninku, jsem moc optimistický nebyl. A ejhle, jen to bylo „na ostro“, Arči se začal naparovat jako tetřev hlušec a suveréně vykročil do kruhu. Pravdou je, že tetřeva napodoboval i svou hluchotou a na pokyny reagoval spíš náhodou (ano, opět byla k vidění šiba, vystavující svého páníčka…). Nicméně, posuzuje se v prvé řadě pes, že? Což je naše jediné štěstí…

Výsledek? Poprvé dostal Arči zcela kladný posudek a jako bonus v V1 i metál s nápisem CAJC :-) Po ohromném, nadšeném a dlouhotrvajícím drbání a rozmazlování se mu na výstavě snad i začalo líbit :-)

Arči výstavní

Takže teď už se nemůžeme dočkat na neděli do Brna na národku, uvidíme :) A za týden v sobotu se těšíme se všemi milovníky šib na viděnou ve Zbraslavi u Brna, kde bude k vidění tak padesát šibiček – speciálka Shiba Klubu bude určitě stát za to :)

No a to je pro dnešek asi všechno. Páník je rád, že trefí klávesnici a Arči raději usnul pod stolem… Ale nebojte se, jdu probírat fotky, tak je příště už určitě najdete tady a v galerii.

Musel jsem se pochlubit, no :)

Vyštěkat

Můžete použít standardní HTML tagy a taky Texy formátování!