5 komentářů

 1. Vobluda
  21. března 2012

  Super fotka! :-)) Už se těším na venčení s Arčim, když teď vyznává ten zen budhismus. Chichi…

  Odpovědět

 2. Marek
  21. března 2012

  Super článeček Martine! Pozdrav a podrbej za mě skvělého Arčiho, pejska s nadhledem. Asi to okoukal od Rubínka. ;)

  Odpovědět

 3. Eliška
  22. března 2012

  Luxusní! :o)) Jako majitelka něčeho podobného té drahé večeři jsem se od srdce nasmála ale i pobrečela nad našimi výchovnými neúspěchy.. Takového japonského kamaráda potřebujeme jako sůl, nebo jednou jako večeře fakt skončíme!
  Přejeme hodně prima procházek :o)

  Odpovědět

 4. Bettinka
  22. března 2012

  Ano, tez mam nervniho civavaka, ktery utoci na jakehokoli psa ci fenu jakekoli velikosti jinou civavou zacinajic, az po dogu konce. Bohuzel je to strachy. Z toho duvodu nemuze chodit bez voditka, byt jinak posloucha a na zavolani pribehne.
  Ma tri kamarady, na ktery si zkusil vystartovat, a kdyz zjistil, ze je to nechava chladnymi, je jiz velkoryse ignoruje a je po agresi.
  Jeste ke vsemu nema zuby, jelikoz je z mnozirny, kde byl tyrany, mel zlomenou celist (nejspis od zkopani), diky niz prisel o kus jazyka a zuby.
  A ted si predstavte muj des, kdyz se hrdinne s vycenenymi dasnemi a desnym revem, zene na vetsiho psa bez rozmyslu a spetky pudu sebezachovy. V tu chvili prerikavam i motlitby, o kterych nemam tuseni, ze je znam, jen aby ten druhy pes byl klidne rozvazne povahy a nad ustekanou utocici civavou ohrnul pohrdlive nos.

  Odpovědět

 5. ivana1
  24. března 2012

  Tento článoček som si prečítala s veľkou chuťou a s úsmevom aspoň 5x. A čoraz viac sa teším na blížiacu sa prechádzku s Markom Benešom. Mám len jednu dilemu – na ktorej našej shibe začať? :-)

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top
mobile desktop