6 komentářů

 1. Vobluda
  13. prosince 2010

  Éééé, a teď prosím text hodit do „lidštiny.“ :-D Je to o přetahování souborů? To dělám ručně. Máš jich mít tak málo jako já a nemusíš blbnout s nějakým Boxem. Hehehe…

  Odpovědět

 2. Štěpík
  7. ledna 2011

  prej „Nelze vytvořit soubor, který již existuje“…tak nevim :/

  Odpovědět

 3. Bobo
  13. února 2011

  Nevím jestli jsi si opravdu jist, že to funguje tak jak má. Opačný postup ohledně synchronizace bohužel nefunguje stále, ale pouze při spuštění systému nebo vyvolání ručně synchronizace (pauznout a znovuobnovit sync pres dropbox nabidku). Ať udělám jakoukoliv změnu či přidám soubor v J i D mklink tak se neprovede sync. Asi to funguje pouze tak jak nechceš a ja taky ne – přesunout pracovní data do dropbox a nastavit mklink ze složky dropbox tam kde byl puvodně.

  Dokonce to píšou i zde http://wiki.dropbox.com/TipsAndTricks/SyncOtherFolders – na konci ohledně známích problémů. Škoda vypadalo to slibně.

  Odpovědět

 4. Martin
  28. března 2011

  Hezké povídání, ale…
  Ta filozofie synchronizace právě přes jednu konkrétní složku má své opodstatnění. Mám tak pod kontrolou co synchronizovat chci a co ne. Nechci přeci, a vzhledem k omezené kapacitě to ani zcela nejde, mít v DropBoxu úplně vše ;-)

  Proto si myslím, že je lépe nechat standardní nastavení.

  Odpovědět

  • proton
   14. června 2013

   Váš argument nedává smysl, teď taky synchronizujete jenom jednu složku a právě kvůli omezenému úložišti nebudu synchronizovat (např) celou složku práce, ale jenom aktuální projekty (podsložky). Jenomže kdybych je musel kopírovat do složky My box files (používám Box.net), tak v tom mám akorát bordel.
   Ve složce pro synchronizaci pak vidíte seznam linků na složky ve vašem PC (můžete jim dá i jiné jméno, než je jméno skutečné složky)

   Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top
mobile desktop